سيم کارت شاد به زودي بين دانش آموزان توزيع مي گردد

 شيوه ويروس کرونا در جهان بسياري از امور را تحت تأثير خود قرار داد و حتي بسياري از کارها و فعاليت ها را به تعطيلي کشاند. يکي از فعاليت هاي مهم در هر جامعه اي آموزش و پرورش مي باشد که اين امر با شيوع ويروس کرونا در بسياري از کشورهاي جهان با تعطيلي روبرو شد. مقامات دولتي کشورها به منظور پيشگيري از ابتلاي دانش آموزان به اين ويروس و مهار شيوع آن در سطح جامعه تصميم به تعطيلي مدارس و مراکز آموزشي گرفتند. اما با توجه به ادامه دار شدن شيوع اين ويروس امکان تعطيلي کامل آموزش دانش آموزان وجود نداشت از اين رو مقامات بايد فکري براي استفاده از يک روش جايگزين مي کردند.


به نقل از پايگاه خبري رندباز با شيوع ويروس کرونا در کشور، وزارت آموزش و پرورش تصميم به اجراي آموزش دانش آموزان به صورت مجازي گرفت و در همين راستا سامانه اي را تحت عنوان سامانه شاد طراحي و راه اندازي نمود تا دانش آموزان و مدارس به صورت آنلاين و مجازي امر آموزش را در اين روزهاي کرونايي ادامه دهند.


به طور حتم با شروع به کار سامانه شاد ايرادات و اشکالاني وجود داشت که مسئولان آموزش و پرورش در صدد رفع آن کوشيدندو يکي ديگر از مسائلي که در استفاده از اين سامانه وجود داشت عدم دسترسي همه دانش آموزان به اينترنت در نقاط مختلف کشور بود. وزير آموزش و پروش در اين راستا عنوان کرده است که به زودي سيم کارت شاد بين دانش آموزان توزيع خواهد شد. هدف از توزيع اين سيم کارت ها فراهم کردن اينترنت ايمن براي دانش آموزان است. محسن حاجي ميرزايي در سي و چهارمين اجلاس مديران و روساي آموزش و پرورش سراسر کشور که به صورت ويدئو کنفرانس برگزار شد، اظهار داشت: در شرايط شيوع ويروس کرونا بايد استفاده مناسبي از ظرفيت‌ها شود تا مخاطرات به حداقل برسد.


 وي افزود: براي به حداقل رساندن مخاطرات در جامعه با کمک وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات درصدد هستيم با عرضه سيم کارت شاد يک محيط امن در شبکه مجازي ايجاد کنيم. 


وزير آموزش و پرورش از مديرکل استان ‌هاي آموزش و پرورش خواست تا فعال سازي شبکه اينترنت و گسترش ارتباطات را مورد توجه قرار دهند، چراکه بايد از اين ظرفيت در خصوص افزايش سرعت اطلاع رساني و دريافت و ارسال پيام ها استفاده کرد.


 


منبع: سايت خريد و فروش سيم کارت رندباز

مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی و ادامه این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: آموزش ,دانش ,آموزان ,پرورش ,ويروس ,شيوع ,دانش آموزان ,ويروس کرونا ,شيوع ويروس ,آموزان توزيع ,آموزش دانش ,شيوع ويروس کرونا ,دانش آموزان توزيع
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فروشگاه لوازم خانگی امین حضور abarswe مجله الوين برترين ها شرکت تاسيسات نفت و گاز خرید و فروش باغ ، ویلا ، زمین ؛ سوله و چهار دیواری در حومه ملارد ريشه هاي فارسي تاريخ ايج فارس فسفريک اسيد مطالب خواندنی