امکانات ويژه آموزش آنلاين ايرانسل

با شيوع ويروس کرونا در کشور بسياري از فعاليت ها در سطوح مختلف به منظور رعايت پروتکل هاي بهداشتي و رعايت فاصله اجتماعي افراد با هدف شکستن زنجيره انتقال ويروس، متوقف و تعطيل شد. يکي از اين فعاليت ها مهم آموزش و پرورش دانش آموزان در مدارس بود. حال با گذشت 8 ماه از شيوع ويروس کرونا، وزارت آموزش و پرورش و ستاد ملي مقابله با کرونا تصميم گرفتند سال جديد تحصيلي را 15 روز زودتر از موعد هميشگي آغاز کنند در حالي که بسياري از آموزش ها به صورت مجاري و غير حضوري انجام خواهد شد.


به نقل از پايگاه خبري رندباز ايرانسل، اولين و بزرگترين اپراتور ديجيتال ايران، همزمان با آغاز سال تحصيلي جديد و در راستاي حمايت از دانش‌آموزان و معلمان و ايجاد دسترسي آسان به آموزش آنلاين در شرايط کرونا، امکانات ويژه ‌اي ارائه کرد.


 دسترسي رايگان و بدون مصرف ديتا به سامانه «شاد»، ارائه بسته اينترنت با تعرفه تخفيفي به مؤسسه‌ هاي آموزشي، پيشنهاد ويژه استفاده رايگان از زيرساخت آموزش آنلاين «دانا پلاس» و نيز ارائه سيم ‌کارت آموزشي با امکان ايجاد محدوديت توسط والدين در دسترسي به وب ‌سايت ‌ها براي فرزندان، از جمله اين امکانات هستند.


 


دسترسي رايگان به سامانه شاد


 مشترکين ايرانسل مي ‌توانند از بامداد 16 شهريور ماه 1399 تا اطلاع ثانوي، بدون نياز به تهيه بسته ديتا، به سامانه شاد دسترسي داشته باشند. در هنگام استفاده از اين سامانه، اينترنت مصرفي براي تمامي کاربران رايگان خواهد بود و در طول استفاده از سامانه شاد، اينترنت رايگان به صورت خودکار براي کاربران فعال مي ‌شود. کاربران لازم است هنگام استفاده از سامانه شاد، در صورت استفاده از نرم‌افزار VPN روي دستگاه خود، آن را قطع کنند تا از نظر فني، امکان رايگان محاسبه شدن ديتاي مصرفي آنان وجود داشته باشد.


 


بسته اينترنت با تخفيف ويژه


 ايرانسل همچنين براي دانش ‌آموزان مدرسه ‌هايي که از سامانه شاد براي آموزش آنلاين استفاده نمي ‌کنند و نيز دانشجويان دانشگاه‌ ها و مؤسسه‌ هاي آموزشي که از پلتفرم‌ هاي آموزش آنلاين خود استفاده مي ‌کنند، بسته‌ هاي اينترنت با تخفيف ويژه در نظر گرفته است که به‌زودي در دسترس قرار مي ‌گيرند. اين بسته ‌ها به آي‌پي سامانه آموزش آنلاين که در سيستم آموزشي مؤسسه محل تحصيل ثبت شده باشند، تعلق مي ‌گيرد.


 متقاضيان مي ‌توانند درخواست خود را به همراه اطلاعات پلتفرم آموزش مجازي خود (نشاني کامل وب‌ سايت، آي‌پي عمومي، پورت، پروتکل) در نامه ‌اي رسمي به نشاني info@mtnirancell.ir ارسال و يا در فرم موجود در وب ‌سايت ايرانسل بارگذاري کرده و براي هماهنگي ‌هاي بعدي، يکي از مسئولان فني خود را به ايرانسل معرفي کنند.


 


پيشنهاد ويژه دانا پلاس 


ايرانسل همچنين با ارائه زيرساخت آموزش آنلاين دانا پلاس، امکان برگزاري کلاس ‌هاي آنلاين از اين طريق را در اختيار مدرسه‌ ها، دانشگاه ‌ها و مؤسسه ‌هاي آموزشي قرار داده است.


 متقاضيان مي ‌توانند با مراجعه به وب ‌سايت دانا پلاس به نشاني plus.danaapp.ir ، به مدت يک ماه از امکان استفاده رايگان از بسته 925 هزار توماني ويژه مدارس استفاده کنند.


 


سيم‌کارت آموزشي


 مشترکان ايرانسل در صورتي که قصد دارند سيم‌کارت خود را براي آموزش آنلاين، در اختيار فرزندشان قرار دهند، مي ‌توانند در صورت تمايل، با شماره ‌گيري کد دستوري #3*3*555*  و يا گزينه «تغيير طرح تعرفه» در قسمت «اطلاعات حساب» اپليکيشن ايرانسل من، دسترسي سيم‌ کارت به اينترنت را صرفاً براي وب ‌سايت ‌هاي مورد تأييد داخلي محدود کنند. رفع محدوديت و دسترسي مجدد به همه وب ‌سايت‌ ها، در هر زمان با شماره ‌گيري کد دستوري #4*3*555* و يا اپليکيشن ايرانسل من امکان‌ پذير است.


 ايرانسل همچنين سيم  ‌کارتي به نام «سيم ‌کارت آموزشي» را براي والديني که قصد دارند سيم‌ کارت ويژه‌ اي به امر تحصيل و آموزش آنلاين فرزند خود اختصاص دهند، ارائه کرده است.


با تهيه اين سيم ‌کارت اعتباري (که بايد به نام يکي از والدين ثبت ‌نام شود)، دسترسي به اينترنت به طور پيش ‌فرض، صرفاً براي وب‌ سايت ‌هاي مورد تأييد داخلي امکان‌ پذير است. در صورت تمايل کاربر، مي ‌توان محدوديت دسترسي به وب ‌سايت ‌ها را روي اين سيم کارت‌ ها نيز با مراجعه به اپليکيشن ايرانسل من و يا شماره‌گيري کد دستوري #4*3*555* برطرف کرد. همچنين امکان برقراري مجدد اين محدوديت دسترسي، از طريق اپليکيشن ايرانسل من و يا شماره‌گيري کد دستوري #3*3*555* وجود دارد.


 ثبت‌نام و دريافت سيم ‌کارت آموزشي، صرفاً از طريق مراجعه به صفحه سيم ‌کارت آموزشي در فروشگاه اينترنتي ايرانسل به نشاني shop.irancell.ir  امکان ‌پذير است.


 اين سيم‌ کارت، با 4000 تومان اعتبار اوليه، 1.5 گيگابايت اينترنت رايگان (با اعتبار 20 روز)، 100 دقيقه مکالمه رايگان ايرانسلي (با اعتبار 20 روز) و 4 گيگابايت اينترنت رايگان 7 روزه (در هر ماه، تا 6 ماه) ارائه مي ‌شود.


 مشترکان ايرانسل مي‌ توانند با مراجعه به نسخه موبايلي و يا وب اپليکيشن ايرانسل من، مصرف اينترنت داخلي يا جهاني بسته‌ هاي ديتاي خود را بررسي کنند.


اپراتور ايرانسل به عنوان اولين اپراتور ديجيتال کشور همواره سعي داشته که بهترين خدمات ديجيتال را براي مشترکين خود فراهم آورد. يکي ار پر طرفدار ترين و محبوب ترين خدماتي که اين روزها مشترکين اپراتورهاي تلفن همراه از آن استفاده مي کنند اينترنت تلفن همراه مي باشد. به علت بالا گرفتن تب استفاده از دنياي مجازي و شبکه هاي اجتماعي مختلف توسط اقشار گوناگون مردم، اينترنت به يکي از نيازهاي اساسي افراد تبديل شده است. به خصوص اينترنت همراه که نسبت به اينترنت ثابت از سرعت اتصال بسيار بالاتري برخوردار بوده و بر خلاف اينترنت ثابت در هر جايي همراه مشترک خواهد بود. ايرانسل هم که اپراتوري پيشرو در ارائه خدمات ديجيتال و اينترنت همراه به مشترکين خود مي باشد در کنار افزايش کيفيت شبکه اينترنت خود به ارائه بسته هاي متنوع با توجه به وضعيت اقتصادي اقشار مختلف توجه ويژه اي دارد.


منبع: سايت خريد و فروش سيم کارت رندباز

مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی و ادامه این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: اينترنت ,ايرانسل ,آموزش ,استفاده ,رايگان ,آنلاين ,آموزش آنلاين ,اپليکيشن ايرانسل ,اينترنت رايگان ,تأييد داخلي ,‌هاي مورد ,گيگابايت اينترنت رايگان ,مورد تأييد داخلي ,زيرساخت آموزش آنلاين
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بهبود شنوايي و افت شنوايي با استفاده از سمعک پاکت کرافت اخبار جامع و به روز طراحی و سئو هوش پيروزي، مشاوره کسب و کار، برندينگ و طراحي وبسايت instagram فروش عمده مواد غذايي خدمات دستگاه های پرداخت بانکی فرهنگستان طب سنتي